Listopad 2012

•A když se to stalo, všeci byli šťastní

11. listopadu 2012 v 17:10 | An |  Z mého ne- přiliž zajímavého života
Po nějaké té pauze jsem zpět, otázka je, na jak dlouho.
.. stalo se mezitím toho tolik, že nevím co napsat.
________________________________________________
Minulou sobotu jsem se konečně dostala do divadla. Už strašně dlouho jsem chtěla vidět Les Misérables- Bídniky. Ale vždycky než jsem sehnala lístky, sezóna skončila. Abych to všechno shrnula, okomentuju to jenom dvěma slovy; dokonalá scéna.

Z mého plánu udělat v keramice Olymp nakonec vznikl obří chrám. Zatím to jsou ten základy a vypadá to jako práce jedenáctiletýho děcka, ale věřím, že z toho vznikne něco lepšího.
Pořád odkládám dokončení mé práce kterou jsem začala před prázdninami, proto tam pořád leží polovypálená v regálu a čeká na svůj vrcholný vzhled. Když jsem ve středu došla do ateliéru, došla ke mě Markéta, jejíž je celý ateliér, a řekla mi; ,,dnes jsem tu měla jednu třicetiletou paní, která sem chodí malovat. Když došla k tvé práci, ptala se kdo to dělal. Říkala, že je to nádherná práce a vypadá, jako kdyby to vzešlo z ruk někoho zkušenějšího a staršího, než jsi ty".
Nevím proč, ale strašně mě to nadzvedlo a jsem ráda, že se někomu líbí co dělám.

Letos to vypadá, že má éra samých jedniček na vysvědčení skončí. Nejraději bych fyziku poslala do prdele, slušně řečeno. Nikdy bych nevěřila že to řeknu, ale chci zpět tu otravnou, starou, panovačnou krávu s titulem fyzikářky. Ta mě aspoň vždycky dávala za jedna. A teď? mám samý čtyřky a nechápu ani slovo.

Opět nemám co číst. Začíná to u mě být stálice. Ve čtvrtek jsem dočetla Rezistenci - druhý díl Divergence. O víkendu jsem začala hledat knihy Divergence a Lovkyně snů v angličtině. Zatím jsem boužel neuspěla takže hledám dál.
Touto dobou bych se správně měla učit děják, v úterý píšeme čtvrtletní test, ale vůbec se mi do toho nechce.
A co vy? psali jste už čtvrtletní testy, nebo se teprv chystáte?